Smluvní podmínky

ilustrační foto

Přijetí zakázky

Zakázky jsou přijímány na základě čísla objednávky. Přijatá objednávka může být zrušena pouze se souhlasem obou stran.

Doba doručení

Standardní doba doručení peptidů je 4 týdny (5 týdnů u purifikovaných peptidů) od obdržení závazné objednávky. Doba doručení protilátek je standardně 2,5 až 4 měsíce. Předpokládané doby doručení se liší v závislosti na složitosti peptidu, jsou tedy pouze orientační, a nemohou být proto vždy garantovány.

Způsob doručení

Obvyklý způsob dodávky je prostřednictvím služby EMS (ČR) nebo DHL (zahraničí). Cena dopravy v rámci ČR je zahrnuta v ceně zboží.

Ceny

Veškeré ceny peptidů jsou stanoveny individuálně. V ceně není zahrnuto DPH. Splatnost vystavené faktury je 14 dní od data vystavení.

Použití

Produkty jsou určeny pouze pro výzkumné účely a nemohou být použity jinak. Více informací o peptidech obsahuje bezpečnostní list.

Záruka

Clonestar ručí za deklarovanou kvalitu a kvantitu produktů v době prodeje. Kupující přebírá veškerou zodpovědnost za použití a nakládání se zbožím a odpovídá tedy i za případné riziko či nežádoucí účinky spojené s použitím produktu.

Způsob balení peptidů

Peptidy jsou dodávány ve skleněných lékovkách ve formě lyofylizovaného prášku. V případě, že je daný peptid velmi hydroskopický, může být doručen ve formě filmu na stěně lékovky nebo ve vodném roztoku. Součástí dodávky je analytický certifikát obsahující HPLC profil peptidu a výsledky hmotnostní spektroskopie (MALDI-TOF).

Způsob balení protilátek

Protilátky jsou uchovávány v plastových zkumavkách ve formě tekutiny. Zásilka je odesílána v zamraženém stavu a obsahuje kromě sér i vzorek peptidu a podrobný imunizační protokol.

... na všem se dá domluvit!
Nebojte se konzultovat
Konzultujte s námi požadovanou sekvenci peptidu či výběr vhodného proteinu zdarma.
  +420 775 266 192
Proč zrovna Clonestar
  • zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům
  • veškeré konzultace zdarma
  • při syntéze peptidů používáme nejmodernější technologie
  • doručení peptidu za 2 - 4 týdny
  • doprava expresní zásilkou zdarma po celé ČR
Jasná pravidla
U nás je předem jasné co přesně dostanete a jakým způsobem to bude vytvořeno.
Clonestar Peptide Services
Clonestar Peptide Services s.r.o.
Křižíkova 70
612 00 Brno
Česká Republika
Zavřít Následující Předchozí
Načítám snímek...